logo

3 Kez Görüntülendi.
Rüyada Altın Tozu Görmek

Rüyada altın tozu görmek, dışarıdan bakıldığında kötü görünen ve hiçbir kazanca yol açmayacak bir yapının süre geçtikçe değerleneceğini, gelişen senelarda ise kişinin kendi ailesi kadar torunlarına dahi yetecek bir para karşılığında değer bulacağını, rüya görenin tüm hayatını değiştireceğini ifade eder. Miras yoluyla kalan özel bir mülkün ifadesi bulunduğu gibi, doğru yatırımlar yaparak parasal yaşama hükmetmek, geleceği erken senelarda plkavramanın sonuçsinde rahat etmek anlamındadır. Altın tozu bazı yorumcular tarafınden problem veya parasal açıdan darlık çekmek demek olsa da, genel olarak kişinin parasal hususmunun giderek düzeleceğini ve daha çok para kazanması için çoksı yol bulacağına, karşısına yeni imkânlar çıkacağına işarettir. Yeni tanışılan, gizemli kişiyin de tabiridir.

Rüyada Altın Tozu Yutmak

Bireysel kararlarda sağlıklı düşünememek nedeniyle hata gerçekleştirmek ve sonuçsi kestirilemeyen bir işe girişmek demektir. Hakkında asılsız dedikodular duymak ve içine fırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlatmak, insanlara karşı istikbal gücü kendinde bulamamak demektir. Altın tozu yutmak hayra yorulmaz ve ciğer veya bronşlarda alana gelebilecek bir rahatsızlığı da tabir eder. Özel hayatla ilgilı hususlarda şüpheler bölgeında olmak demek bulunduğu gibi, gösterişe düşkün, kişiyi parasal anlamda zorlayacak birisi ile hayat kurmak ve pişman olmak anlamındadır.

Rüyada Altın Tozu Bulmak

Kuşkulardan arınmak, kişinin kalbini sıkan kanaatleri ferahlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlatmak demek bulunduğu gibi, borçlardan kurtulmak için bir çözüm getirecek olmaveya yorumlanir. Bulunan altın tozu oranının çokluğuna veya azlığına göre kişinin eline geçecek paraya ve parasal rahatlamaya alamet eder. Zengin olunmasa bile ele geride bıraktığımız parayla darlıktan, parasal sıkışıklıktan kurtularak daha iyi yaşamaveya işarettir.

Rüyada Altın Tozu Görmenin Psikolojik Yorumu

Nesnellikten uzaklaşıldığına ve hayallere kapılarak hayatın gerçeklerinden uzaklaşmaya yorumlanır. Bireynin kendine kurduğu bu hayal dünyasında hadiseları doğru değerlendirmekte zorluk çektiğini, aşırı naif bir tutum sergilediğini ve psikolojik olarak içe kapanık bir halda bulunduğunu ifade eder.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
4+2 = ?