logo

79 Kez Görüntülendi.
Rüyada Birinin Yaşlandığını Görmek

Rüyada kişiyin yaşlandığını görmek, o kimsenin hayatta çekeceği çoksı cefaya, içine düşeceği kederli hallara ifade edilir. Yakın etrafden kişiyin başına gelen felaketlerden haberdar olmak, sağlığının bozulduğunu görmek veya o kişinin geçireceği bir ameliyat sonrası ziyaretine gitmek demektir. Aile bölgeından kişiyin yaşlandığını görmek rüya sahibini üzecek bir aksiliknin ev bölgeında hususşulup tartışılacağına ve aile büyüklerinin devreye gireceğine, moral problemluluğuna ve yaşama karşı isteksizlik içine girmeye alamettir. Bireyye yakın kişiyin yaşlanması acı haber alabilmek demektir ve mutsuzluk çekildiği anlamına gelir. İleri yaşlardaki kimseler için çocuklarına duydukları özlemin artacağına, kendilerini tek başına hissettikleri için gizli gizli ağladıklarına, dertlerini kimseye açmadıklarına yorumlanir. Sevilen, destek görmek iscilden kişilerden uzak kalabilmek, işlemiş günlere özlem kalabilmek anlamına da gelir.

Rüyada Kendisinin Yaşlandığını Görmek

Her hususta problemya düşüleceğini ve var olan hayat tertipinan bir anda bozularak kişiyi kedere sokacağını ifade ederken, bu devrede aile bölgeında de çatlak sesler çıkacağını, yakınlarından gereklu desteği göremeyen rüya görenin üzüntüsünü içine atacağını ifade eder. Sıkıntıdan kaynaklanan kurdeşen, cilt rahatsızlıkları, mide ağrıları veya migren gibi sağlık problemlarının da bu devrede baş göstereceğini tek başına ciddi anlamda kişinin hayatını etkileyecek bir hastalığın mevcut olmayacağını sendromr.

Rüyada Babasının Yaşlandığını Görmek

Güç alabilmek, mesleki anlamda bir kişiden yardım görmek ve aile büyüklerinin işlerini devralarak etkin olmak demektir. Erken yaşta olgunlaşmak ve mesulluk alabilmek zorunda kalan rüya görenin hayatını belli bir tertipe koymak için adımlar atacağı bu devrede yapılacak evliliklerin, şirket açmanın da işaretini sunar. Çocuklarına, ailedeki herkese misal davranışlar göstermek, aile büyüklerinin hatırlarını sormak için yolculuklar gerçekleştirmek, hayırlı kısmetler elde etmek anlamsındadır.

Rüyada Birinin Yaşlandığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Geç kalmışlık ve işlemişe hayıflanma duygularının kişide bazı ruhsal bunalımlara neden bulunduğunu, ailesine aşırı düşkün kimselerin evham bölgeında olduklarını ve sevdiklerini bir şey bulunduğundan duydukları endişenın esiri olduklarını ifade eder.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
3+3 = ?