logo

16 Kez Görüntülendi.
Rüyada Çilek Kokusu Görmek

Rüyada çilek kokusu, genellikle iyi haberler anlamındadır ve kişinin aşk hayatına yönelik çoksı güzel gelişmenin de müjdecisidir. Genç ve bekar kişiler için tek başına geçirdikleri günlerin artık so kişinina geldiklerini, hiç beklemedikleri bir anda karşılaşacakları birine aşık olacaklarını, yoğun duygular nedeniyle bazı sürelar melankolik hallar yaşayacaklarını ifade eder. Birlikteliği olan kişiler için aşk hayatlerinın çoksı iyi gelişmeyle süreceğini ve sevilen kişiyi mutlu edecek sürprizler hazırlanacağını, armağanler verileceğini ifade eder. Rüyayı görennin kendisini en duygusal ve romantik şekilde ifade edeceğini işaret eden rüya var olan problemların tatlı dil ve sağlıklı diyaloglarla hallolacağına, mevcut ilişkiyi biraz daha ciddi bir ebata taşımak için adımlar atılacağını işaret eder.

Rüyada Çilek Kokulu Parfüm Sürmek

Bireyye keyif verecek, çoksı derdini, problemsını unutturacak, güler yüzlü ve sosyal hayatı son derece kuvvetli kişiyin karşısına çıkacağına, yeni bir aşkın kapıda bulunduğuna ve bu devrede her murada erişileceğine yorumlanır. Bekarlar için yeni yaklaşımların olacağını, her açıdan mutlu hissedileceğini, evliler için ailevi pürüzleri bu devrede geride bırakacak olan çiftlerin nihayet baş başya gönüllerince süre geçirebileceklerine yorumlanır. Bazı pürüzler olsa da kişinin pozitif tavrı vasıtası ile hepsinin üstesinden geleceğini, eşini, sevdiği insanı mutlu edebilmek için türli fedakarlıklarda bulunacağını işaret eder.

Rüyada Çilek Görmek

Berekete, nazardan kurtulmaya, işlerin rast gitmesine ve büyük şansa alamettir. Çilek görmek, kız bebek sahibi olmak veya aileye ikinci bir bebeğin gelmesinin müjdesidir Aşk tazelemek yeni bir ilişkiye başlamak, evliliklerde eşlerin birbirlerine karşı duygu yoğunluğu içine girmeleri demek bulunduğu gibi, her açında memnun olunacak beraberliklere adım atılacağını, ailelerin de uyum bölgeında hareket edeceklerini tabir eder.

Rüyada Çilek Görmenin Psikolojik Yorumu

Yanlış anlaşılmaların veya kişiyi zor hala düşüren bazı istemsiz hareketlerin sonuçsinde kendini ifade etmeye çalışmak demektir. Rüyayı görennin heyecanlı biri bulunduğuna, sevgisinde yoğunlaştığına ve duygularını genellikle uçta yaşadığına aşırı hayal kurduğuna alamettir.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
2+6 = ?