logo

10 Kez Görüntülendi.
Rüyada Demir Bardak Görmek

Rüyada demir bardak görmek, kişinin zihnen ve vücudan çok zinde biri olacağına yorumlanır. Yaşanan bir sağlık aksiliksi var ise yakında geçeceğini müjdeler ve bozulan işlerin yoluna gireceğinin, kişinin bugüne dek verdiği tüm sözleri yerine getirerek insanlar arasında büyük saygı göreceğinin habercisidir. Demir bardak rüya görenin aile bölgeında sözünü dinleteceğine, kuracağı ailede çoksı mesulluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine yorumlanir. Fırsatların ve iyi haberlerin müjdecisi olan rüya, askere gitmek anlamına da gelir. Bireynin çektiği her problemyı içine atacağına ve asla şikayet etmeyeceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, kendi şansını kendi yaratacağına işarettir. Öte yandan yeni tanışılan birisi ile dost olunacağına ve bu kimseyle uzun senelar iş uygulanacağına tabirdir.

Rüyada Demir Bardak Almak

Otorite kurmak ve kendi tertipina oluşturmak anlamındadır. Aynı süreda kişinin iş gerçekleştireceği kuvvetli ve iktidar sahibi kişiyi de temsil eder. Demir bardak alabilmek, sinirlerine hakim olmakta zorluk çekeceği günler hayatış rüya görenin, sabır bölgeında hareket edeceğini, içgüdüler yerine tamamen mantıkla hareket edeceğini tabir eder. Duygusal ilişki bölgeında olunan kimseye karşı uzaklıkli olmak, duygularini dışa vurmakta zorlanmak nedeniyle problemler yaşamak ve karşı türi üzmek anlamsındadır.

Rüyada Demir Bardaktan Su İçmek

Kısmetini zorluklar ve mücadeleler bölgeında elde etmek, şanssızlıklara boyun eğmeden yaşamak demektir. Karşılaşılacak büyük bir problemun altından kalkacak olmayı müjdeleyen rüya, geçici problemler olsa da her imtihandan başyarıyla, alnının akıyla çıkacak olan rüya görenin kendisini mutlu edeceği gibi, ailesinin göğsünü kabartacağını işaret eder.

Rüyada Demir Bardak Görmenin Psikolojik Yorumu

Bireynin sevdiği her şeye bağlandığını ve süre bölgeında bazı nesnelerin veya bağımlılıkların bağımlılığa dönüştüğünü ifade eder. Çoğunluklae sabit fipis olunduğu için gelişmeler karşısında esnek olamamaktan kaynaklı problem yaşandığını ifade eder ve çok iradeli biri olunduğunu ifade eder. Kararlılık ve yüksek direncin de ifadesidir.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
4+7 = ?