logo

35 Kez Görüntülendi.
Rüyada Kırmızı Örümcek Görmek

Rüyada kırmızı örümcek görmek, bir ikaz olarak düşünülmelidir ve bu sıralarda tanışılan kimselere ilgi etmek gerektiğine yorumlanır. Kızgın sözler sarf eden arkadaşları veya sevilen kimselerden kalp kırıklığına neden olacak davranışlar görmeyi tabir eden rüya, kişinin parasal ve manevi açıdan imtihana tabi tutulacağını, çoksı hadisela sınanacağı bir devreden geçeceğini ve sabrını yüksek tutmasında fayda olacağını işaret eder. Kırmızı örümcek laf taşıyan, rüya görenin kuyusunu kazan, mutluluğunu istemeyen eski bir düşman olarak da görülebilir. Çoğunlukla fitne ve fesadı seven kadınlara karşı uzaklıkli bir tutum sergilemek gerektiğini, kimseye açık vermeden hareket etmenin ehemmiyetini vurgularken, iş evresinde kişinin yerinde gözü olan kadınların var bulunduğunu da hatırlatır.

Rüyada Kırmızı Örümcek Isırması

Bir kadın tarafınden zarara uğratılmak, para kaptırmak, mücadele bölgeında geçecek günler yaşamak anlamındadır. Düzenbaz insanlarla dostlık kurulduğuna ve bu kimselerin gelişen günlerde rüya sahibine çoksı hususta zarar vereceklerine, ahlaktan yoksun kişiler nedeniyle kişinin cemiyet hayatında da bozulmalar görüleceğine yorumlanır. Kendinden kaynaklanmayan tek başına diğerlarının neden bulunduğu problemlarla uğraşmak zorunda kalmanın tabiridir.

Rüyada Kırmızı Örümcek Öldürmek

Birey hakkında gıybet yapan ve daimi kuyu kazan kişiyi yaptıklarına pişman etmek ve bu kimsenin kendisinden özür dilemesini dayanıklıak demektir. Kırmızı örümcek yiyen kişi belalı, ahlaksız bir kadından kurtulur ve etrafsini değiştirir. Hilekar kişilerden kurtulmak, yalancı insanlardan uzaklaşmak ve dedikoduların önünü kesmek anlamsına gelir. Kırmızı örümcek öldüren kişi tuzaklara düşmez ve hak yolundan ayrılmadığı için günah da işlemez.

Rüyada Kırmızı Örümcek Görmenin Psikolojik Yorumu

Bireynin çekindiği, aklına geldikçe huzursuzlandığı bir kadının varlıklıliğinı ifade eder ve özellikle işlemişte bir paylaşıma mevcut bu kişiden uzak kalabilmek istemek tek başına aynı süreda o kişinin etrafsinde gezmek anlamındadır. Çelişkili ilişkileri ve kişinin tutarsız davranışlarını da sembolize eder.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
6+6 = ?