logo

71 Kez Görüntülendi.
Rüyada Kopya Görmek

Rüyada kopya görmek yapılacak haksızlıklara, eşe dosta söylenen yalanlara ve himayesinde çalışan kişilere fena davranışlarda bulunulduğuna işaret eder. Kopya gören kişiler tembel ve rahata alışkın kimselerdir ve kendi rahatlarını bozmamak için diğerlarını mutsuz edecek davranışlar gösterirler. Haram yollardan para kazanarak mal sahibi olunacağına ve bu kazancın hayrının görülmeyeceğine de alamet eder. Ticaretle uğraşan kişilerin hile ve hurdaya karışarak para kazanmaya çalışacağı, bu yüzden meşruarla başsının derde girip, mahkemelik olacağını da ifade eder.

Rüyada Kopya Çekmek

Rüyayı görennin yanlış fikirler peşinde bulunduğuna, diğerlarının hakkına ve faydaına davranmadığı, hadiselara işine geldiği gibi çözümler bulduğuna işaret eder. İş hayatında kişinin illegal yollara saptığını ve başsının devlet kurumları ile belaya gireceğine de işaret eden rüya, haksız kazanç elde etmek anlamına da gelir. Akıl verenlerin veya kişiyi uyaranların sözünü dinlememeye, kendi çıkarları uğruna çoksı fenalığı yapabilecek kadar gözünü karartmaveya alamet olan rüya İslami olarak, dinen kabul olmayan davranışlar bölgeında bulunulduğuna, günahı bol bir hayat sürülüp, haram lokma yenildiğine, kişinin doğru yolda gitmediği için başına türlü problemler geleceğine de yorumlanır.

Rüyada Kopya Hazırlamak

Bir takım yanlış işler uygulanacağına, kişinin kazancını arttırmak uğruna dolandırmalı yollara başvuracağına işarettir. Kopya hazırladığını gören kişiler yaptıkları yanlış davranışlarla kendilerinden ziyade ailelerini ve eşlerini de kötü bir hala düşürüp, toplum nazarında saygı görmeyen, itibarsız kişiler haline getirirler. İslami olarak kötülüğe ve şerre bulaşmak, günaha yakın durmak olarak da yorumlanir.

Rüyada Kopya Görmenin Psikolojik Yorumu

Şiddete ve yalana duyulan meyli gösteren rüya, kişinin egosunun çok yüksek bulunduğuna da işaret eder. Yaşamındaki hernet kendine hizmet etmek için yaratıldığını düşünecek kadar kendisini üstün görmeye, daha iyi bir hayatı hak ettiğini düşündüğü için de diğerlarının hakkını yemek husussunda herhangi bir endişe duyulmadığına da yorumlanır.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
6+9 = ?