logo

63 Kez Görüntülendi.
Rüyada Kör Olduğunu Görmek

Rüyada kör bulunduğunu görmek, rüyayı görenin, çok uzak ve çok uzaklarda yaşayan bir akrabasından kalacak, bölgeında bulunduğu problemlı hallara deva olacak ve senelardır kurduğu hayalleri gerçekleştirmek için bir kapı açacak bir mirasa hususlmasına işaret eder. Aynı süreda, aile hayatında ve sosyal hayatta insanlara karşı edepsiz ve hayasız davranan bir kişi olunduğuna işaret eder.

Rüyada Birini Kör Etmek

Rüyada kişiyi kör etmek, uygulanan işlerde ortak olarak seçilen kişiye yalan söylendiğine, iş hayatında müşterilerin daimi olarak kandırıldığına ve kör edilen kişiye üçkağıt yapıldığına işaret eder.

Rüyada Mahkûmun Kör Olduğunu Görmesi

Rüyada mahkûmun kör bulunduğunu görmesi, senelardır tutulduğu ve ailesinden ve sevdiklerinden uzak kalmasına sebep olan hapishane duvarlarından kurtulacağına ve özgürlüğüne kavuşacağına yorumlanir.

Rüyada Biri Tarafından Kör Edildiğini Görmek

Rüyada biri tarafınden kör edildiğini görmek, rüyayı görenin, kör eden kişi tarafınden kandırılıp tuzağa düşürüleceğine ve bu yüzden başsının büyük belaya girip suçsuz ve günahsız insanların da huzurunu bozacağına işaret eder.

Rüyada Sağır Olduğunu Görmek

Rüyada sağır bulunduğunu görmek, uygulanan ibsasenearın gönülden gelerek eda edilmemesinden ötürü her süre bir kusur hissi olacağına ve ne kadar ibadet edilse de Allah için değil parasal fayda dayanıklıak gayeiyla yapıldığı sürece bir anlamı olmayacağına işaret eder.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
5+2 = ?