logo

67 Kez Görüntülendi.
Rüyada Kör Olmak

Rüyada kör olmak, rüya görenin adaletli davranamadığı şekilinde yorumlanir. Rüyayı gören, hadiselara tarafsız yakladımdığı için karşısındakilere haksızlık yapıp, onları kırıp, incitecek ve ileri giderse de yaptığı haksızlığın bedelini onları ebedia kadar kaybetmekle ödeyecek demektir. Rüyada kör olmak, bilip susmaya, görüp saklamaya ve duyup inkâr etmeye işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kör olmak hayırlara işaret eder. Rüyayı görenne baba malından veya ortak bir maldan büyük bir pay düşmesine yorumlanir. Rüyayı gören ömrünün so kişinina kadar çalışmasına gerek kalmadan, rahat rahat geçinebileceği kadar varlık elde edecektir.

Rüyada Kör Olduğunu Görmek

Hem hayır hatta şerdir. Rüyayı gören için şansızlık ve şanssizlik anlamına gelir. Yaşamta aksilikler ve zorluklar yaşanacağına işaret ederken bir yanda da rüya sahibi için parasal anlamda kazancın artmasına ve elinin bollaşmasına işaret eder.

Rüyada Başkasını Kör Görmek

Rüyada diğersının kör bulunduğunu görmek, saygınlık kazanmak anlamına gelir. Rüyayı gören başyarıları ile toplumda hernet gözüne girecek ve hernet takdirini alacak demektir.

Rüyada Kör İnsan Görmek

Rüyayı görennin bazı gerçeklerden sapmasına, yanlış yollarda devaler aramasına bu sebeple de kurtulmak isterken daha çok batmasına işaret eder.

Rüyada Sağır Olmak

Rüyada sağır olmak, rüya görenin inandığı şeyleri yanlış biliyor olmasına, okumayı seçmek yerine kulaktan dolma bilgilarle yetiniyor olmasına işaret eder. Bu rüya aynı süreda, rüya görenin etrafsindeki cahil kişilere de işaret eder.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
6+5 = ?