logo

73 Kez Görüntülendi.
Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak, sevinç verici bir haldur ve iyiye işarettir. Rüyada korku, emniyet ve imanla tabir olunur. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada korkmak, diğer insanlardan üstünlüğe ve bazı şeyleri kazanacağına, zafere işarettir. Rüyada korkan kişi dindar olmayan günahkâr bir kişi ise yapmış oldukları günahlara yenilerini eklediği anlamına gelir. Rüyada korkmak, işlemiş bulunduğu günahlardan tövbe etmesi anlamına da gelmektedir. Arada sırada de rüyada korktuğunu ve korkudan kaçabildiğini görenler diğernlığa erişecektir anlamına gelir.Rüyada korkmak, rüyanın aksine güzel günlerin geleceği sevinçli, emniyet ve huzur içerinde geçirebilecek süre bölgeındara kavuşacağına işarettir. Rüyada bir kişinin korktuğunu ve kişiyin kendine “korkma’’ dediğini görüyorsa eğer o süre gören kişi gözleri hakkında problem oluşacağı hatta süre bölgeında kör olacağına işarettir.

Rüyada Korkutulmak

Rüyada kendisinin Allah Teala (C.C) ile korkutulduğunu ve kendisinin de korkmadığını görse, o kimse kurtulmuş ve hayra vesile olmuştur. Korkutanın da başına kötü ve zararlı şeyler gelir. Bir kişiden korktuğunu görmek tek başına o kişinin kim bulunduğunu bilmeyip, bir kişiden korktuğunuza o korktuğunuz kişiden kaynaklı problem yaşayacağınıza işarettir. Korkak, ürkek kişiyi görmek kahramanlığa; ödleklık hadiselara karşı temkinli olmaya, Müslüman kardeşini korkutma ise çirkin kötü bir iş yapmaya işarettir.

Rüyada Cinden Korkmak

Rüyada cinden korkmak, tertipbaz birine, cini ise çok yakından görmek ve korkmak hayatta umduğun şeyin gerçekleşmemesine işarettir. Rüyada cinden korktuğunu gören biri, hilesi, üç kâğıtçılığı ve oyunu çok olan bir kişiyle tanışır. Cin görmek birkaç karadan veya denizden yolculuk edeceğine işarettir. Rüyada cinleri yere düşürdüğünü gören, cinler tarafınden zarara maruz kalmasına işarettir

Rüyada Kaçmak

Korkarak kaçmak bir şeyi yöneteceğine veya hiç beklemediği şeyin gerçekleşmesine işarettir. Rüyada korkutulup koşmaya başladığını gören korkutan kişinin zarar göreceği ve korktuğu kişinin gözlerinden akan her damla gözyaşının hesabını çekeceğini, o kişinin gam ve kederlerini dağıtıp hepsini kendi üzerinde toplanmasına işarettir. Korkutulan kişi sevinç ve huzurlu günler beklediği anlamındadır.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
6+9 = ?