logo

61 Kez Görüntülendi.
Rüyada Korkutmak

Rüyada korkutmak, diğer kişiyin hayatını olumsuz şekilde etkileyecek bir davranış bölgeında olmak veya istenmeden ağızdan çıkacak bir söz yüzünden diğer kişiyi güç halda bırakmak, haksızlık gerçekleştirmek ve beddua alabilmek anlamlarına gelir. Böbürlenen ve kendisini herkesten üstün gören rüya görenin sevilmediğini, özellikle düşmanların eline koz verecek şekilde davrandığını ve bir müddet sonra da bu davranışları yüzünden beklemediği problemler yaşamak zorunda kalacağı şekilinde yorumlanır. Bireynin bazı sürelar karşılaştığı kuvvetlikler yüzünden denetimünü kaybedeceğini ve çalışanlarına, ailesine, kendine destek verenlere kötü davranacağına, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına da alamettir. Aşırı güç gösterisi yaparak işlerin denetimünü dayanıklıaya çalışmanın kişiye zarardan diğer getirisi olmayacağının da altını çizer.

Rüyada Bir Bebeği Korkutmak

Günaha düşecek bölgelara girmek, kişiyi yanlış yollara sevk edecek, yanlış işler yapmasına sağlayacak insanlarla ahbaplık kurulecağına işarettir ve diğerlarının kanaatlerini, duygularını ehemmiyetsemeden hareket edilmesi sonuçsinde yakın etrafden ciddi eleştiriler alabilmek anlamına da gelir. Bir sonuca bağlanmayacak işlerle aşırı süre kaybına uğranılacağı ve kişinin enerjisini de, vaktini de bu boş işlere ayırması sonuçsinde hayal kırıklığına uğrayacağına işarettir.

Rüyada Bağırarak Korkutmak

Rüyada sahibinin bilinçsiz davranışlarda bulunacak olan rüya görenin yaşadığı bir problem sonrasında ruhsal dengesini kaybederek çok karamsar bir psikoloji içine gireceğine ve bu yüzden iş husussunda da problemlar yaşayacağına tabir olur. Bireynin bir müddet sonra yaptıklarından pişman olacağını ve bir uzmandan yardım alabilmek için başvuracağını, bölgeında bulunduğu bu olumsuz tabloyu revizyonk için yakınlarından da destek alacağına alamettir.

Rüyada Korkutmanın Psikolojik Yorumu

İnsanları despot bir şekilde denetimü altına alabilmek isteyen, genellikle güç gösterisi gerçekleştirmektan hoşlanan ve kendisini bu yolla ifade eden kimselerin problemlu ruh hallarini yansıtır. Çevre tarafınden beğenilmeyen tutum ve davranışlara sahip olmanın ve anlayışsız, hoşgörüden yoksun bir psikolojide olmanın da işaretidir.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
6+10 = ?