logo

24 Kez Görüntülendi.
Rüyada Odalar Görmek

Rüyada odalar görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı görenin kötü ruh halundan ve çökmüş maneviyatından kurtulacağına, devaya, devaye ve çözüme ulaşacağına, bu sebeple kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine alamet eder. Rüyayı görennin başsını ve içini kemirip duran duygularından, kanaatlerinden ve korkularından arınacağı anlamına gelir.

Rüyada Boş Odalar Görmek

Rüyayı görenin kısmetinin ve şansının kapanacağına, işlerinin azalacağına, tertipinan bozulacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık problemlarının baş göstereceğine işaret eder. Rüyayı görenni yoklukla, devasizlikle ve mutsuzlukla geçecek günler bekliyor demektir.

Rüyada Beyaz Odalar Görmek

Rüyayı görenin iyi ve güzel kanaatleri bulunduğuna yorulurken aynı süreda müjdeli ve sevindirici haberler alacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, bu sebeple yüzünün güleceğine, içinin ve başsının da rahat edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Geniş Odalar Görmek

Rüyayı görenin bolluğa, berekete, varlıklıliğe kavuşacağına, hayat kalitesinin ve mevcut imkânların artacağına, kişinin çok daha kvaka ve rahat bir hayatı olacağına, dilediği gibi harcama ve alım gerçekleştireceğina işaret eder.

Rüyada Karanlık Odalar Görmek

Rüyayı görenin canın sıkılmasına, moralinin bozulmasına, ağız tadının ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı musibetlerle karşılaşacağına yorumlanir. Rüyayı görennin emeklerinin boşa gitmesi nedeniyle karamsar olacağına, kendini çıkmaza düşmüş gibi hissedeceğine, üzüleceğine ve yarınlardan ümidini keseceğine rivayet edilir.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
2+1 = ?