logo

12 Kez Görüntülendi.
Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek bildiğini okuyan, inatçı, laf dinlemeyen, cimri ve asi birine işaret eder. Rüyada kırılmış ve yakılmak için bekleyen odun görmek zorlukların ve problemlerin aşılmasına, politikate vazife almaya, servet sahibi olmaya ve kişinin hiçbir eksiği kalmamasına işaret eder. Büyük bir odun parçası görmek helal olmayan, hile ile kazanılmış olan kazanca işaret eder. Rüyada sobada yanan ateşe odun fırlfırlfırlatmak kişinin iyi bildiği ve sevdiği kişiyin gerçekten o kişinin gerisinden kuyusunu kazan kişi bulunduğunu öğrenmesine işaret eder. Olgun bir beyefendinin bu rüyayı görmesi rütbesinin artacağına işaret ederken, bu rüya karı koca için problem ve tartışma anlamına gelir.

Rüyada Yaş Odun Görmek

Rüyada yaş odun görmek karmaşaya, kaosa, anlaşmazlığa ve kavgaya işaret eder. Rüyada yaş odun da kuru odun da aynı anlamya gelir.

Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek elde edilecek olan başyarılara ve zaferlere işaret eder. Rüyada odun kestiğini gören kişi rakibine karşı üstün bir başyarı elde edecek demektir.

Rüyada Odun Toplamak

Rüyada odun toplayarak ata veya eşeğe yüklediğini görenin rüyası bir hususta karşısında çoksı kişinin dikilerek ona engel olmaya çalışmasına ve aralarında yaşanacak olan tatsızlığa işaret eder.

Rüyada Odun Yakmak

Rüyada ateş yakmak için odunları bir araya getirmek kanaatsizce söylenmiş bir sözün sonrasında hadise çıkması ve hadiseın da giderek büyümesine işaret edilir.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
1+7 = ?