logo

14 Kez Görüntülendi.
Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek, rüyayı görenin, iş hayatında kendisini çekemeyen kişilere ve kendine daimi kötülük gerçekleştirmek isteyen düşmanlarına karşı çok büyük başyarı elde edeceğine, bu kişiler ile girdiği rekabette çok rahat bir şekilde üstünlük sağlayacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına ve çok büyük bir saygınlığa sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Odun Kestiğini Görmek

Rüyada odun kesmek ile aynı anlamya gelmektedir. İş hayatında çok zor bir hala düşen rüya görenin, kendisini kötü hadiselar ile uğraşmak zorunda bırakan kişiye karşı üstünlük sağlayacağına ve bu kişiyi iş hayatında çok büyük yenilgiye uğratacağına alamet eder.

Rüyada Birinin Odun Kestiğini Görmek

Rüyayı görennin, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiye, üzülmesine sebep olan kişilere karşı desteklediğine, bu destek vasıtası ile bu kişilerin mağlup olacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına ve çok büyük bir huzura kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Balta İle Odun Kesmek

Rüyayı görenin, iş hayatında kötü hallara düşmesine, çok büyük ve problemlı süre bölgeındar geçirmesine ve neredeyse adının lekelenmesine sebep olacak kişi veya kişilere gereken dersi vermek için bir tanıdığından yardım alacağına ve bu yardım vasıtası ile kendisini aklayacağına işaret eder.

Rüyada Testere İle Odun Kesmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor ve problemlı halların sona ereceğine, huzurlu ve mutlu bir yaşama ve çok hayırlı çocuklara sahip olunacağına yorumlanir.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
1+7 = ?