logo

14 Kez Görüntülendi.
Rüyada Odun Taşımak

Rüyada odun taşımak, tevekkül etmek, kadere razı gelmek ve hayatın getirdiklerini büyük bir minnetle karşılamak anlamsındadır. Bireynin ruhen dingin bir hayat süreceğine, özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen hallara karşı bakış açısını değiştireceğine yorumlanır. Odun taşıyan kişi yaptığı her işi sever ve verdiği emeğin karşılığını alır. Ufaktan başlayarak büyütülecek işlerin gelişen senelarda çok büyük yerlere geleceğini, var olan mevkiden asla böbürlenmeyecek olan rüya görenin karakterinde hiçbir değişiklik olmadan mütevazı hayatını sürdüreceğini ifade eder. Sıkıntılar ve alın teri ile elde ettikleri para ve mala, yollardır hayali kurulerak beklenen güzel haberlere, muradına ermeye ve yarım kalan işlerin tamamlanacak olmasına alamettir.

Rüyada Odun Kesmek

Kütük şekilinde odun kesmek uygulanan işte çok büyük problem ve meşakkate katlanmak zorunda kalmaya, kötü hususşan, art niyetli bir amire yorulur. İnce odun kesmek el işçiliği ile kazanılacak helal paraya, yaş odun kesmek ise var olan işten ayrılmaya, atılmaya veya mevcut iş yerini kapatmaya yorumlanir. Bir ağaçtan odun kesmeye çalışmak ise aile hayatındaki bozulmalara ve ayrılıklara, kişinin yaptığı yanlışlardan kaynaklı hayatını bir anda çileli hala sokmasına yorumlanır.

Rüyada Odun Görmek

Hazır halde bulunan kesilmiş odunlar görmek işlerde kvakalık elde etmeye ve resmi mevkilerde yönetici olmaya, bereketli paraya, ele geçecek yüklü bir mirasla tüm borçlardan kurtulmaya alamet eder. Kesilmemiş kütükler halunda görülen odun ise kişinin şer güçlerle işbirliği yapmasına veya kötü gayelı insanların eline düşmek suretiyle akıl ve mantık dışı davranışlar sergilemeye, ahlaken zayıf, etrafden hoş karşılanmayan hususşmaları olan bir eşe sahip olmaya işarettir.

Rüyada Odun Taşımanın Psikolojik Yorumu

Bireynin kalbine işlemiş bazı problemlerdan kurtulmakta zorluk çektiğine ve kendine uygulanan kötülükleri, hataları affedemediğine yorumlanır. Odun taşımak kişiye ağırlık veren, kurtulmak iscilden problemların, zihinsel yorgunluğun da ifadesidir..

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
2+7 = ?