logo

14 Kez Görüntülendi.
Rüyada Odun Toplamak

Rüyada odun toplamak, dedikodu yapmaya işaret eder. Rüyayı gören birilerine tanıdığı insanlar hakkında laf taşıyacak ve insanların aralarını açacaktır. Bunun gibi kötü davranışları olacaktır. Çevresindeki insanlara karşı olan tavırları onları rahatsız edecek ve insanları yavaş yavaş kendisinden soğutacaktır. Bu hal kendine zarar verecektir. Çevresindeki kişilerin rüya sahibi hakkındaki kanaatleri kötü olacaktır.

Rüyada Odun Taşımak

Rüyada odun taşımak, aile ile yaşanacak problemlera yorumlanır. Ailenin bir büyüğünün hastalığı veya ölüm haberi alınacaktır. Yaşanacak gelişmeler ailenin dağınık hala gelmesina veya ciddi hasar görmesine yol açacaktır. Rüyayı gören ailesine karşı gelerek onların tasvip etmediği davranışlarda bulunacak ve onları hayal kırıklığına uğratacaktır. Ailesine karşı hayırlı bir çocuk olamayacaktır.

Rüyada Odun Almak

Rüyada bir yerden odun alabilmek, iş hayatında yükselmek adına yapılacak haksızlara işaret eder. Rüyayı gören, hırsı ve zalimliği ile insanların üzerinde olmaya ve onlara hükmetmeye çalışacaktır. Bu nedenle onlara karşı zalimce davranışlarda bulunarak yükselmeye karar sunar. Ancak işleri yolunda gitmeyecek ve aksine daha da kötüye gidecektir. İşini kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilir.

Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek, biri ile yaşanacak tartışmalar anlamına gelir. Rüyayı gören yakınındaki insanlardan biri ile ciddi bir çatışmaya girecek ve o kişiyi derinden üzecektir. Herkes tarafınden bilinen bu tartışma büyümeden çözülecektir. Bunda karşıdaki kişinin olumlu hareketleri yol açacaktır. Rüyayı gören o kişiye karşı artık kin besleyecektir.

Rüyada Odun Kırmak

Rüyada odun kırdığını gören kimse, dara düşecektir. Maddi problemler rüya sahibini son derece zor günler yadımına sebep olacaktır. Ancak kendine yardım edecek insanlar olacaktır. Rüyayı gören bu problemlı günlerden çıktığı süre o kişilere karşı borçlu olacaktır ve bu borcu kapfırlfırlfırlfırlfırlfırlfırlatmak için gereklu adımları atacaktır.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
9+1 = ?