logo

8 Kez Görüntülendi.
Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek, bu burcun ayında tabiatn kişiye yorumlanir. Aynı süreda da rüya sahibine nasip olacak çocuk sevgisi anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişilerin çocukları genellikle erkek olur derler. Hayırlı rüyalar arasındadır, rüya görenin muradını almasına, istekylarinin ve istekylarinin gerçekleşmesine işaret eder. Rüyayı gören, her süre gönlünde yatan aslan neyse ona kavuşacak ve hayatı çoksı defa kendi istediği şekilde ilerleyecektir.

Rüyada Oğlak Yemek

Rüyasında oğlak eti yediğini görenin evladı vasıtası ile rızktan ve paradan yana nasipleneceği yorumu yapılır. Rüyayı görennin çocuğu vasıtasıyla elde edeceği dünyalık olarak da değerlendirilir.

Rüyada Oğlak Kesmek

Rüyasında oğlak kestiğini veya diğersı tarafınden kesildiğini görenin başına bir musibet istikbaltir. Bu öyle böyle bir hal değil, rüya sahibine büyük acılar yaşatacak ve yas tutmasına neden olacak kadar kötü bir haldur.

Rüyada Oğlak Sürüsü Görmek

Rüyada oğlak sürüsü görmek de çocuklara yorumlanir. Rüyayı görennin kendisi için hayırlı çocukları olacağı ve onlar vasıtası ile hayattaki gücünün de sağlığının da yerinde olacağı anlamına gelir. Bu rüya görenin çocuklarının çoksı erkek olacak demektir.

Rüyada Oğlağa Binmek

Rüyasında oğlağın üzerine bindiğini gören kişi, çocukları ile gezmeye gitmek veya değişik bir şekilde aktiviteler gerçekleştirmek suretiyle çok eğlenceli saatler geçirecek ve onların yanısıra tüm derdini, kederini unutacaktır. Rüyayı gören, çocuklarının yanısırayken hiçbir yerde bulamadığı huzuru buluyor, hiçbir şeyden almadığı keyfi alıyor demektir.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
10+3 = ?