logo

16 Kez Görüntülendi.
Rüyada Oğlunu Görmek

Rüyada oğlunu görmek, rüya sahibi için iyi değildir. Rüyayı görennin tüm tertipina ve hayatını alt üst edecek hadiseların yaşanacağına, kişinin parasal zarara uğrayacağına, kazancının düşmesi nedeniyle her yere borçlanacağına ve borçların yükünün altında kalacağına işaret eder. Rüyada oğlunu gören kişi, üzüntü verecek haberler alacak, hiç beklemediği kişilerden yana vefasızlık ve nankörlük görüp yıkılacaktır diyerekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrek yorumlanir. Bu rüya uğursuzluk olarak kabul edilir ve şansın kapanacağına işaret eder.

Rüyada Oğlunu Sünnet Ettirmek

Rüyada oğlunu sünnet ettirmek, rüyayı görenin kurtuluşa ereceğine ve devaya kavuşacağına rivayet edilir. Rüyayı gören, şanslı ve kısmetli olacağı günler geçirecek, huzuru, neşesi ve ağız tadı yerine istikbal demektir.

Rüyada Oğlunu Dövmek

Bir kişi rüyasında oğlunu dövdüğünü görüyorsa eğer o kişi, çocuklarından kişiyin yaptığı bir işe onay verecek ve o işin çocuğuna hayır ve sevinç getirmesi için hem parasal hatta manevi olarak ondan desteğini esirgemeyecektir diyerekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrek yorumlanır.

Rüyada Oğlunu Evlendirmek

Rüyada oğlunu evlendirmek, rüyada oğlunu dövmek gibi rüya görenin çocukları üzerinden yorumlanir. Bireynin, çocuklarından yana gerçekleşecek bir başyarı vasıtası ile çok mutlu olacağı ve evladıyla gurur duyacağı ile açıklanır.

 Rüyada Oğlunu Kaybetmek

Rüyada oğlunu kaybetmek, o kişinin mutluluğunu ve başyarısını görmeye ve tanım edilmez duygular yaşamaya rivayet edilir. Rüyayı görenin oğlundan yana hayır göreceğine, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına işaret eder.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
8+8 = ?