logo

21 Kez Görüntülendi.
Rüyada Otobüs Kazası Geçirmek

Rüyada otobüs kazası geçirmek, daha iyi bir yaşama kavuşmak isteyen ve düşünmeden, yeterli ön tetkikyı yapmadan ticaret hayatına atılan kişilerin beklentilerine uladımyacaklarını ve yakın vadede kazanç elde edemeyeceklerini, borçlarının da artacağını ifade eder. Her türlü problemnın ifadesi olan rüya sağlık hususlarının da bugünlerde gündeme geleceğini, bazı rahatsızlıkların ilerleyerek kişinin günlük yaşantısını olumsuz etkileyeceğini işaret eder. Hem özel hayatın, hatta mesleki hayatın baştan sona değişeceğini belirten rüya, kişiyi bugünlerde büyük değişiklikler yapmaması husussunda da ikazr. Bu rüyayı gören kişi ibadet husussunda bir değişim yaşar ve başına gelen bir felaketten sonra günlerini daha çok ibadet ederek geçirir. Yadım bakış açısında radikal değişikliklarin olacağını ifade eden rüya, bir suçlanmayla karşı karşıya kalınabileceğini de tabir eder.

Rüyada Otobüs Kazasında Ölmek

Yeniden doğuş demektir ve rüyayı görenin hayatında bir bitiş yaşanacağını, sancılı ve gözyaşı dökülecek bu hadisedan sonra görülmemiş bir yaşama başlanacağını tabir eder. Şer görünen bir hadiseın gerçekten kişi için çoksı hayırlı kapıyı açacağına alamet eden rüya, fertsel ihtiyaçlerin karşılanmasında zorluk çıkacağını, bir müddet yaşanacak mal kriz yüzünden moral problemluluğu yaşanacağını tek başına daha sonra işlerin yoluna koyulacağını ifade eder.

Rüyada Otobüs Kazasında Yaralanmak

Bireyye yanlış kararlar aldıran, kanaatlerini karıştıran ve yolundan sapmasına neden olan insanların varlıklıliğina yorumlanır ve bu kişilerle görüşmekten vazgeçileceğine, ibadete ağırlık verileceğine, problemların halladilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına işarettir. Baştan aşağı bir değişimin habercisi olan rüya, iş evresinde iflasların veya mali krizlerin sonuçsinde yeni tercihler uygulanacağını ve kısa süren bir problem sonrasında yeniden umut vadeden işlere girişileceğini, hastalıklardan kurtulmayı da işaret eder.

Rüyada Otobüs Kazası Geçirmenin Psikolojik Yorumu

Sahip olunan inancın, değerlerin değişmye gösterir ve kişini bir bocalama sürecinde bulunduğunu, fikirlerinde netlik dayanıklıakta zorlandığını, olumsuz kanaatler içine girdiğini ifade eder. Kendini daimi kurban gibi görmek ve kendine acımak gibi duyguları da ifade eder.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
6+5 = ?