logo

10 Kez Görüntülendi.
Rüyada Yabancı Ülkede Bulunmak

Rüyada yabancı ülkede bulunmak, mevcut hayat koşullarının, yaşanılan yerin veya bölgeında bulunulan halların değişeceğine alamettir. Güzel haberler alınmasıyla harekete geçileceğini ve kişinin istekylarini, hayallerini yeniden umutla var etmeye çalışacağını, hayatın kendine sunmuş bulunduğu güzel sürprizler vasıtası ile neşe bölgeında olacağını ifade eder. Rüyayı gören bulunulan ülkenin dilini hususşabiliyorsa rüyayı görenin eğitim hayatı uzun sürer. Temiz, güzel bir ülkede bulunmak işlerin de iyi gideceğine, pis ve kargaşa bölgeındaki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına yorumlanir. Yabancı ülkede bulunmak bir yola çıkmanın da işareti bulunduğu gibi, geçici vazifele diğer bir şehre veya ülkeye gitmek anlamına da gelir.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

Sevinçle, umutla karşılanacak güzel bir haberin hem kişiyi, hatta ev halkını mutlu edeceğini, herkesi ilgilendiren bir aksiliknin ev bölgeında hususşularak karara bağlanacağını işaret eder. İyi tahsil almış, asaleti ve zarafetiyle tanınmış bir eşe sahip olmak, varlıklı olmak, uygulanan işten yüksek meblağlar kazanmak demek bulunduğu gibi, değişik meclislere girileceğini, yeni ahbaplıklar kurulecağını ve bu devredeki çoksı iletişimin gelişen süre bölgeındarda kişiye yeni imkânlar sunacağını ifade eder.

Rüyada Yabancı İnsanlarla Tanışmak

Yeni bir topluluğa veya etrafye girmeye yorumlanan rüya, kişiye açılan yeni kapıların, karşısına çıkacak hayırlı iş fırsatlarının haberini sunar. Yeni dostlıklar kurmaya ve bu kimselerle ortak iş yapmaya veya yolculuğa çıkmaya, eğlenceli süre geçirmeye yorumlanır. Düşmanların kendini gizlemesine de işaret ettiği için kişinin bu devrede ilgilı olması gerektiğini ve herkese emniyetmesinin doğru olmayacağını da ifade eder.

Rüyada Yabancı Ülkede Bulunmanın Psikolojik Yorumu

Doğmalara inanmayan, kendi gerçekleri ile yaşamak isteyen ve bilimsel hususlara merak duyan kimseleri söylediği gibi, kişinin daimi yeni keşiflerde bulunmantadırn keyif aldığını, hayatında yeni başlangıçlar yaparak kendisini ayakta tuttuğunu gösterir.

KONU HAKKINDA YORUMUNUZU YAZIN
6+3 = ?